Príprava káblov na 1 zmenu v Trenčíne !

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, som Jana.
Pracujem pre Optimis s.r.o. a pripravujem káble a konektory pre kolegov, ktorí skladajú rozvádzače.

Strihám, odblankujem, krimpujem a letujem ...
Všetko robím ručne - nie strojovo.
V práci ma nenaháňajú. Vedúci chce aby bolo všetko pekné, úhľadné...

Čo je super?
Hlavne to, že robím len na rannú zmenu - občas sa zapíšem na nadčas a ten mám zaplatený 8€/hod
Dochádzanie je v pohode - blízko zastávky.
Mám pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.
Všetko na páske.
Preplatené dovolenky aj lekára...
Viem, že sú tu aj kolegyne čo robia na živnosť.
Peniaze mi prídu vždy na čas, práce je veľa (nemáme výpadky materiálu ani objednávok )
A HLAVNE SPRÁVAJÚ SA K NÁM ĽUDSKY !

Čo je zlé?
Chýbajú mi tu nové kolegyne! Apoň 5 by sa zišlo - miesta máte pripravené!
Áno, nemôžeme prijať predavačky, čašníčky a pod. Nič proti vám baby ale musíte mať prax s elektrovýrobou - nedá sa nám zaúčať vás všetko od začiatku. Tak sa prosím nehnevajte.

Ak ovládaš to, čo robím ja, pošli svoj životopis našej personalistke-určite Ti odpovie, poradí a ak aj nie si úplne zdatná v letovaní mikropájkou, môžeš sa s ňou dohodnúť na zaučení.
Email je : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Robíme s drobnými vecami - musíš mať dobrý zrak a cit v rukách.
Prax je dôležitá. Ak si dlhšie nespájkovala, to ešte vieme dobehnúť.

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.
ID: 4405220  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac