Elektrotechnik pre slaboprúd

OPTIMAN s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
základná hodinová mzda brutto 5,30€/hod (+voliteľné prémie, podľa zákaziek)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrotechnika so zameraním na slaboprúdové rozvody, prioritne na zabezpečovanie (PSN) a kamerové systémy, na zariadenia elektrickej požiarnej signalizácie (EPS) a počítačové siete.
Náplňou práce bude montáž, oživovanie a programovanie systémov PSN, EPS, PC sietí, servis a údržba týchto systémov.

výberové konanie - 1.kolo
výberové konanie - 2.kolo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický odbor

Vodičský preukaz

B

odborná spôsobilosť v elektrotechnike, v zmysle § 22 - minimálne,
bezúhonnosť,
zručnosť s PC - pokročilá

Spoločnosť zaoberajúca sa elektromontážnymi prácami - silnoprúd, slaboprúd, zabezpečovacie systémy, kamery, štrukturovaná kabeláž

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3578733  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná hodinová mzda brutto 5,30€/hod (+voliteľné prémie, podľa zákaziek)