Elektrikár

OPTIMAL PARTNER s. r. o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, okres Žilina, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prevádzka a odborná údržba budov a zariadení, VZT a elektro zariadení

nástupný plat od 1000,- €, po trojmesačnej skúšobnej dobe odmena 500,- €

Prosíme zaslať životopis na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

osvedčenie - vyhláška 21, 22, výhoda je 23 a kuričský preukaz

Naša spoločnosť je spoločnosťou zaoberajúcou sa komplexnou správou nehnuteľností s cieľom dosiahnutia maximálnych synergií potrebných pre optimalizáciu prevádzkových nákladov. Je spoločnosťou s ambíciou poskytnúť na trhu služieb sofistikovaný produkt postavený na základných kvalitatívnych hodnotách spoločnosti, ktorými sú profesionalita,
spoľahlivosť, komplexnosť.
Naša spoločnosť prináša svojim klientom výhodu optimalizácie prevádzkových nákladov a cash-flow ako aj vysokú efektivitu vlastných riadiacich procesov vzhľadom na úzku paušalizovanú spoluprácu s jediným partnerom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3311259  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou