Pracovníci do Prefa-Betón - Pracovník Produkcie

Optimal Personal Solutions GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
18 - 21 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasu Slovensku firmu zaoberajúceho sa výrobou predpatych betonových prefabrikovaných dielcov z okolia, Stutgartu hľadáme skúsených pracovníkov do produkcie, so zakladnou znalosťou čítania technických výkresov a schopnosťou zakladnej komunikovat v Nemeckom Jazyku.
Náplň práce zahrňa nenáročnú výrobu a kompletizáciu prefabrikovanych dielcov pomocou debniacich dosiek, podľa výkresovej dokumentácie poprípadne kozmetická úprava - menšie výspravky, škrabanu- šúchanú stierku. Možnosť pracovať nad rámec štandardnych hodin. Vitane su aj ucelene partie. Platové podmienky : od 13-16 Eur/Netto na hodinu podla praxe plus zabezpecene a hradene ubytovanie.Slovenska pracovna zmluva.

- dobre ohodnotená pracovná pozícia v zahraničí,
- možnosť rýchleho nástupu
- stabilná spoločnosť
- ubytovanie je zabezpečené, a plne hradene zamestnavatelom
- pravidelne nadcasy
- pravidelne turnusy 3 tyzdne Nemecko 1 tyzden Slovensko
- Cesta SK-DE a späť hradena zamestnavatelom

Prosíme uchádzačov aby zasielali životopisy v Slovenčine alebo Nemčine prostredníctvom e-mail

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je etablovabná firma na nemeckom trhu so 40 rocnou praxou, ktorá sa zaoberá výrobou a transportom betónových prefabrikovaných dielcov priamo ku klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Je potrebné mať minimálne 1 rok praxe s podobnou prácou.

Optimal Personal Solutions GmbH je Nemecká personálna agentúra, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily z Východnej Európy našim partnerským spoločnostiam.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1548718  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 18 EUR/hod.