Pracovníci do Prefa - betón - Tesár/ Železiar

Optimal Personaldienstleistungen GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
9.60 EUR/hodina Brutto, plus 24Eur / den diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého klienta z okolia Mnichova - zaoberajúceho sa výrobou betonových prefabrikovaných dielcov hľadáme skúsených tesárov-zeleziarov s predchádzajúcou praxou, so znalosťou čítania technických výkresov a schopnosťou komunikovat v Nemeckom Jazyku.

Náplň práce zahrňa výrobu a kompletizáciu prefabrikovanych dielcov pomocou debniacich dosiek podľa výkresovej dokumentácie a naslednu kozmeticku upravu hotovych dielcov. Možnosť pracovať nad rámec štandardnych hodin.

- dobre ohodnotená pracovná pozícia v zahraničí,
- možnosť rýchleho nástupu
- stabilná spoločnosť
- neúčtujeme si poplatky za sprostredkovanie zamestnania
- ubytovanie je zabezpečené, a plne hradene zamestnavatelom

Prosíme uchádzačov aby zasielali životopisy v Slovenčine a Nemčine prostredníctvom e-mail

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je etablovabná firma na nemeckom trhu s dlhoročnou praxou, ktorá sa zaoberá výrobou a transportom betónových prefabrikovaných dielcov priamo ku klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Je potrebné mať minimálne 1 rok praxe s podobnou prácou.

Optimal Personaldienstleistungen GmbH je Nemecká personálna agentúra, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily z Východnej Európy našim partnerským spoločnostiam.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Orber Straße 24
60386 Frankfurt am Main
Nemecko
ID: 1548718   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   9.60 EUR/hodina Brutto, plus 24Eur / den diety