Kvalifikovaní Tesari bez nemčiny - Bavorsko

Optimal Personal Solutions GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 19 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s okamžitým nástupom skusených Tesarov na rôzne stavebne projekty v Bavorsku. Vhodný kandidát by mal vedieť čítať technické výkresy, byť flexibilný a samostatný. Požadujeme prax aspon 1rok ako tesar. Vitane su aj ucelene partie.
Ovladanie nemeckého jazyka nieje podmienkou avsak vyhodou.
Slovenska pracovná zmluva na TPP alebo Zivnost
plat: 14 eur/netto hod na TPP.

- dobre ohodnotená pracovná pozícia v zahraničí,
- možnosť rýchleho nástupu
- stabilná spoločnosť
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnavatelom
- Pravidelne Turnusy 3 tyzdne nemcko tyzden Slovensko

Je nutné zaslať životopis v Slovenskom alebo Nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Slovenska stavebna Firma zaoberájúca sa stavebnou činnosťou v oblasti, Bavorsko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Je nutná znalosť prace debniacich systemov a celkovu zrucnost. Vyžaduje sa presnosť a výkon.

Optimal Personal Solutions GmbH je Nemecká personálna agentúra, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily z Východnej Európy našim partnerským spoločnostiam.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1352282  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 19 EUR/hod.