Přijímací technik autoservisu do Německa

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Regensburg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prověřování osobních vozů všech značek- kontrola optického a technického stavu vozidla

  • Provádění diagnostiky a odstraňování závad
  • Samostatné zpracování objednávek
  • Optimalizace procesů přípravy našich vozidel

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou přímo pod německou firmou.
  • Zajištění ubytování a vyřízení nutné byrokracie jako je zdravotní pojištění atd.
  • Podporu v českém jazyce v pracovním týmu i v personálním oddělení.
  • Vybavené pracoviště včetně nářadí a pracovního oděvu.
  • Zaměstnanecké benefity a nefinanční benefity – penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy apod.
  • 28 dní dovolené.
  • Německá smlouva na dobu neurčitou.
  • Ubytování na začátek zdarma.
  • Mzda 2500 až 3100 EUR podle zkušeností, praxe a zaučení
  • Náborový příspěvek ve výši 750€ do konce měsíce
  • Dobíjecí předplacená karta, na kterou obdržíš každý měsíc dalších 50 €
  • Žádné časové konto - všechny přesčasy jsou hned vypláceny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

provozování velkých autoservisních center

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automechanik, lakýrník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik, autoelektrikář

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Řidičský průkaz B (auto výhodou)

  • Vzdělání v oboru autoelektrikář nebo automechanik a praktické zkušenosti v dílně alespoň 3 roky
  • Dobrá znalost MS Office a znalost s tabletem
  • Spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
  • Zodpovědnost a pečlivý přístup k odváděné práci
  • Týmového ducha, chuť učit se novým věcem a rozhodnost
  • Dobrá znalost NJ (min. B1) nebo velmi dobrá znalost AJ (min. B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.
Některé z našich inzerátů, bez ohledu na místo jejich zveřejnění, mohou být napsány v ženském nebo mužském rodě, a to pouze z důvodu maximální plynulosti a srozumitelnosti textu. Přístup naší společnosti ke všem zájemcům o pracovní pozice není jakkoli genderově či jinak diskriminačně ovlivněn.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Leoš Fikeis
Tel.: +420731526255
E-mail: poslať životopis
ID: 4805690  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac