Operátor výroby s ubytováním do Mikulova

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/měsícUbytování zdarma, pravidelné zvyšování mzdy každé 3 měsíce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby pro mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již více než 75 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných drátů, kabelů a vodičových svazků pro automobilový a výtahový průmysl. Místo výkonu práce Mikulov. Samozřejmě s ubytováním!

Jak práce vypadá?
• Jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl. Každý operátor u nás pracuje samostatně na svém stroji.
• Kompletní zaškolení v tréninkovém centru - naučíme vás vše, co k práci potřebujete, od bezpečnosti až po samotnou práci na stroji.
• Možnost kariérního růstu v rámci výroby a dalšího vzdělávání.
• Při nástupu se dělají dva testy:
- test zručnosti, kdy se skládají malé součástky podle popisu v textu
- test na PC, kde musíte umět pracovat s myší při vyplňování čísel do počítače do barevných políček (osobní číslo, množství dobrých kusů a množství špatných kusů), odpovědět na otázku nebo napsat výsledek příkladu. Je třeba umět myší udělat dvojklik pro výběr a otevření souboru.
Po nástupu je celý jeden týden školení na práci, takže se vám někdo věnuje a práci vás naučí. Není to složité!

Koho hledáme? Možná právě vás...
• Je vám alespoň 18 let.
• Máte zkušenost z automotive nebo technické vzdělání
• Jste manuálně zruční a nebojíte se základní práce s počítačem.
• Zvládnete pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední a noční směny, víkendy volné)
• Dobrý zdravotní stav – výpis ze zdravotní dokumentace nutný!!!!

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktujte:
Human-Res s.r.o.
Andrea Jemelková
M: +420 602 645 294
E: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
Hrubou mzdu od 23.500,- Kč (1000 EUR) včetně všech příplatků a odměn, složenou z těchto položek:
• Nástupní hrubá mzdu od 20.000,- . Po zkušební době se zvyšuje cca o 1000 Kč.
• Bonus docházkový 2000 Kč, Prémie výkonnostní 0-2200 Kč
• Příplatek odpolední 7 Kč, Příplatek noční 17 Kč, Příplatek prostředí 9,40
• Každé tři měsíce zvyšování mzdy
• Štědře placené dobrovolné přesčasy 35% + navíc odměna za přesčas.
• Firemní autobusová doprava nebo příspěvek na dojíždění až 150 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti, případně zdarma autobus ze Senice, který vozí zaměstnance na směnu a ze směny
• Ubytování zdarma
• Dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
• Pět týdnů dovolené
• Bezpečnostní obuv, pracovní oděv a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozřejmostí.
• V neposlední řadě dlouhodobou perspektivu stabilního zaměstnání v moderním výrobním závodě.
• Nástup možný ihned po absolvování pohovoru a lékařské prohlídky.

Informace o náboru

Při nástupu se dělají dva testy:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou součástek převážně pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota chodit pravidelně do práce na své směny. Spolehlivost, dodržování pravidelné pracovní doby.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3948007  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc