Operátor výroby s ubytováním - Uherské Hradiště

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
134 - 150 Kč/hod.Mzda 120 Kč/hodina plus 14 Kč docházkový bonus, Víkend 10%, Přesčas 25%, Noční 10%. Ubytování zdarma. Dotované stravování. 25 dnů dovolené. Příplatek za každou odpracovanou směnu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme uchazeče do strojírenské výroby součástek.

Hledáme zájemce o manuální práci ve výrobě součástek pro společnost se závodem v Uherském Hradišti. Jedná se o 12 hodinové směny od pondělí do neděle. Pracuje se krátký a dlouhý týden - 1. týden po+út+pá+so+ne a 2. týden st+čt a pořád dokola. Samozřejmě počet směn týdně v průměru odpovídá 37,5 hodinám za týden. Přesčasy jsou vítány.

Požadujeme dobrý zdravotní stav.
Jednoduchá práce (nevyžadující předchozí praxi) se zaučením pro muže i ženy.

Nabízíme mzdu až 800 EUR čistého měsíčně, s přesčasy i více + hezké ubytování zdarma.

Nabídka a požadavky:

Mzda 120 Kč/hodina plus 14 Kč docházkový bonus, Víkend 10%, Přesčas 25%, Noční 10%. Ubytování zdarma. Jediný požadavek je praxe ve výrobě.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím životopis na e-mail:
[email protected] nebo volejte na 00420602645294 - paní Jemelková Andrea.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma. Nabízíme ubytování - po nástupu na hotelu – dvoulůžkové pokoje se soc.zař., TV, lednice. Kuchyňka a pračka k dispozici. Po zaučení (týden až měsíc) přestěhování do bytů.
Dotované stravování.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou součástek převážně pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota chodit pravidelně do práce na své směny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3947963  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 134 Kč/hod.