Výrobní dělník - Pohořelice

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
7.7.2020
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE na hlavní pracovní poměr do výroby v Pohořelicích u Brna na různé pozice:
- Operátor výroby
- Manipulant výroby
- Manipulant expedice
- Skladník
- Seřizovač výroby

Práce je na 3směnný režim (ranní, odpolední, noční).

Hlavní náplní Vaší práce bude:
- Zakládání dílů a komponentů do přípravku a spouštění stroje
- Kontrola kvality výrobků
- Vyplňování výrobních dokumentů
- Vykládka a nakládka expedic
- Dodržování technologického postupu výroby a seřízení strojů (seřizovač)
- Dodržování bezpečnosti práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- Až 125 Kč brutto (včetně příplatků za směnnost)
- Stravenky za každou odpracovanou směnu ve výši 80 Kč
- Zodpovědnou práci s možností kariérního postupu
- Ubytování nebo příspěvek na ubytování
- 13. mzdu
- Svozovou dopravu z Brna a okolí
- Dovolenou 25 dní/rok
- Pracovní volna nad rámec ZP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost se zabývá lisováním, svařováním a profilováním kovových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3931762  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc