Можливість для людей з України

Gumař - operátor výroby s ubytováním

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Otrokovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/měsícUbytování zdarma, pravidelné zvyšování mzdy každé 3 měsíce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici gumař - operátor výroby pro mezinárodní společnost, která patří k předním výrobcům pneumatik pro zemědělskou techniku. Místo výkonu práce Otrokovice - Zlín.

Jak práce vypadá?
• 4-směnný provoz
• Každý operátor u nás pracuje samostatně na svém stroji.
• Kompletní zaškolení - naučíme vás vše, co k práci potřebujete, od bezpečnosti až po samotnou práci na stroji.
• Možnost kariérního růstu v rámci výroby a dalšího vzdělávání.
• Obsluha strojů přípravy polotovarů
• Obsluha konfekčních strojů na kompletaci surových plášťů
• Obsluha lisů, dokončení pneumatiky

Koho hledáme? Možná právě vás...
• Je vám alespoň 18 let.
• Jste fyzicky zdatný. Práce je velmi fyzicky náročná.
• Jste manuálně zruční a nebojíte se práce.
• Zvládnete pracovat v čtyřsměnném provozu (ranní, odpolední a noční směny, včetně víkendů)
• Dobrý zdravotní stav – výpis ze zdravotní dokumentace nutný

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktujte:
Human-Res s.r.o.
Andrea Jemelková
M: +420 602 645 294
E: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
• Nástupní základní mzdu od 22.534,- Kč do 35.451,-Kč podle pozice (až 1450 EUR)
• Výdělek s příplatky za hodinu za noční (30Kč), odpolední (10Kč), sobotu (30Kč), neděli (50Kč) od 26.000,- Kč do 38.000,-Kč podle pozice (až 1600 EUR)
• Nárůst mzdy po zaučení
• Štědře placené dobrovolné přesčasy (30%-50%).
• 13. a 14. mzda ve výši 95 % průměrné mzdy
• Zázemí stabilní výrobní firmy.
• Ubytování zdarma
• Dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
• Pět týdnů dovolené.
• Bezpečnostní obuv, pracovní oděv a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozřejmostí.
• V neposlední řadě dlouhodobou perspektivu stabilního zaměstnání v moderním výrobním závodě.
• Nástup možný ihned po absolvování pohovoru a lékařské prohlídky.

Informace o náboru

Prosím reagujte přímo na tento kontakt:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou pneumatik.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota chodit pravidelně do práce na své směny. Fyzická zdatnost - práce je fyzicky náročná!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3874561  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc