Stavební dělníci pro dlouhodobé práce v Belgii.

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Belgie
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16,5 - 17,5 EUR/hod.Příspěvek na dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme stavební dělníky pro dlouhodobé práce v Belgii.

Požadavky:

Jednotlivci komunikativní angličtina, skupiny musí mít jednoho s angličtinou
Jednotlivci musí mít auto, skupiny musí mít auto dohromady, aby se mohli dopravovat na stavby
Jedná se jen o živnostníky s vlastními A1 pro Belgii a číslem DIČ (VAT)

Hledáme převážně:

Hledáme zedníky na stavební práce při stavbě domu: kopání a vyrovnání základů, tvorba bednění na betonování základů, stavbu zdí a stropů, obklady, stavebních otvorů pro okna, dveře, stavbu schodiště, instalaci zateplování, pomoc při opravě střech, instalací apod.
S každým člověkem nebo zástupcem skupiny bude proveden telefonický rozhovor v angličtině.

Zájemce prosím o životopisy v češtině a v angličtině.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Nářadí každý dostane na místě
Je nutné si přivézt vlastní pracovní oblečení.
Nabízíme práci na dlouhou dobu, máme stavaře už některé i více let
Dovolená je přednostně po dobu celozávodní dovolené, ale je možné se domlouvat individuálně s manažerem stavby
Základní počet hodin týdně je 40, s přesčasy je možné pracovat až 60 hodin týdně včetně sobot. Neděle jsou volné.
Ubytování je zdarma v apartmánech ve městech Ronse, Ghent a Hasselt. Pokud je stavba ve větší vzdálenosti od těchto apartmánů, tak se vždy hledá dočasné ubytování ve větší blízkosti.
Źivnostníci dostávají potvrzené hodiny týdně a jednou za tři týdny vystavují fakturu, která je jim proplacena do týdne.
Proplácíme také cestovné do Belgie a transport z ubytování do práce ve výši 0,15 EUR za kilometr na jedno auto.
Hodinová odměna 17,50 euro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavby domů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

stavební

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3793304  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 16,5 EUR/hod.