Reagujte bez životopisu

Manažér Inzercie + Backoffice Auto-Bazáru

OPTIM AUTO s. r. o.

Miesto práce
Karlova Ves
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažment inzercie(popis k vozidlám, úprava fotiek, správa inzerátov, úprava inzercie, a pod.)
-správa kasy, správa platieb
-príprava podkladov do účtovníctva
- práca s počítačom(internet, word, excel)
-administratíva spojená s predajom vozidla
- fotenie vozidiel
- iné organizačné-administratívne práce podľa potreby
- telefonická a emailová komunikácia
- alternácia kolegu predajcu(príležitostne)
- obstarávanie tovaru a služieb
- personálny manažment a práca v teame
- pracovný čas: pracovné dni 8.00 do 17.00, hodinová obedová pauza, sviatky, víkendy ani dni pracovného pokoja sa nepracuje.

- rodinná atmosféra menšej firmy
- príjemné, nestresové prostredie a komunikácia
- kombinácia kancelárskej práce a práce v exteriéri
- dlhodobá spolupráca v rastúcej spoločnosti
- stravné sa vypláca naviac k platu v podobe peňazí, tj. nie stravné lístky

- Ak Vás zaujala naša pracovná pozícia prosíme o zaslanie Vášho životopisu
- Ak Vás vyberieme na základe životopisu a spoločného telefonátu, postúpime spoločne do ďalšieho kola a dohodneme si termín osobného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti vozidiel nutné(značky, modely, motorizácie atď)
- samostatnosť a pracovitosť
- schopnosť organizácie práce a času
- precíznosť a zodpovednosť za odvedenú prácu
- lojalita a ochota podieľať sa aktívne na dobrom fungovaní spoločnosti
- schopnosť komunikácie
- vôla spolupracovať dlhodobo

Sme stredne veľký autobazár sídliaci v Bratislave v Karlovej Vsi. Náš team sa skladá z 8 členov s vozovým parkom okolo 100 vozidiel. Náš príbeh sa začal v roku 2005, keď sme sa ako dvaja kamaráti akurát končiaci stredné školy, rozhodli zmeniť naše hobby na naše živobytie. Naša práca nás baví a preto veríme, že našim zákazníkom ponúkame kvalitné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3986185  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac