Optik v očnej optike Dr. Böhma v Pezinku

OPTIKA MEDIOR, s. r. o.

Miesto práce
Hollého 2, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
1 100 EUR/mesiacmzda môže byť upravená na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba a predaj optických pomôcok, zábrus optických skiel, komunikácia so zákazníkom, objednávanie tovaru a s tým spojená administratíva

práca v malom príjemnom kolektíve, spolupráca so skúsenými optičkami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

očný optik

Prax na pozícii/v oblasti

očný optik

Počet rokov praxe

1

hľadáme komunikatívnu a priateľskú osobu do malého pracovného kolektívu, nie je nutné aby mala vzdelanie očného optika, je potrebná prax z očnej optiky

Očné optiky Dr. Böhma budujeme v duchu rodinnej tradície a poctivého optického remesla. Spájame precízne odvedenú prácu a materiály najvyššej kvality. Záleží nám na tom, aby zákazníci u nás našli súkromie a čas, ktorý v pokoji venujeme iba im.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4158572  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac