Odborný predajca v očnej optike

Optika Marika s. r. o.

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Termín nástupu
1.3.2020
800 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda + mesačný bonus z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj dioptrických a slnečných okuliarov, dioptrických skiel, drobné opravy a úpravy okuliarov, odborné poradenstvo.
Pracovná doba - Pondelok - Piatok 10:00 do 18:00, 11:00 do 19:00
1x v mesiaci pracovná sobota od 10:00 do 13:00 - poskytnuté náhradné voľno poprípade 100% príplatok.
Hľadáme človeka s praxou v obore aspoň dva roky.

Bonus za dosiahnutie stanovenej tržby. Možnosť si zdvojnásobiť príjem.

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite nám svoj životopis a aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Hľadáme šikovného a samostatného zamestnanca, ktorý má ochotu pristupovať k práci zodpovedne. Vyžadujeme profesionálny a ľudský prístup k zákazníkovi. U nás platí pravidlo - náš zákazník, náš pán.

očná optika

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3871990  Dátum zverejnenia: 16.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac