1 150 - 1 700 EUR

Očný optik

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r. o.

Miesto práce
Dunajská 25, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chcete pracovať v najmodernejšej optike na Slovensku, ponúkať špičkové produkty a služby, využívať tie najmodernejšie prístroje a technológie a profesne sa posúvať vyššie, tak je táto ponuka určená presne pre Vás.

Hlavnou náplňou práce je práca v dielni. Zábrus a zhotovenie dioptrických okuliarov, opravy a úpravy okuliarov. Vyžaduje sa samozrejme aj práca na predajni. Predaj a poradenstvo, zadávanie zákaziek a objednávok, komunikácia so zákazníkom, vymeranie potrebných parametrov pre zhotovenie okuliarov.

Už od začiatku je naša optika známa tým, že dokážeme zákazníkovi odborne poradiť, pomôcť mu s výberom a venovať mu individuálnu strarostlivosť, taktiež kladieme dôraz na služby. Špičkové vyšetrenie zraku alebo precízny zábrus a servis sú u nás samozrejmosťou.

Keďže budete pracovať s najmodernejším prístrojovým vybavením a prezentovať produkty a služby na tej najvyššej úrovni, je taktiež potrebné neustále sa vzdelávať, k čomu samozrejme vytvoríme adekvátne možnosti a podmienky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Okuliare zadarmo, možnosť navštevovať rôzne výstavy a školenia, práca v modernom prostredí a s moderným vybavením, zaujímavé finančné benefity a mnoho ďalšieho

Životopisy zasielajte čo najskôr. V prípade obsadenia pozície bude ponuka ukončená.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Očná optika, Optometria, Očná optika-Optometria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
Dobré komunikačné schopnosti
Obchodné zručnosti
Zodpovednosť , flexibilita a kreativita
Schopnosť individuálne pristupovať ku každému zákazníkovi
Ochota pracovať v tíme
Schopnosť ďalej sa vzdelávať a zdokonalovať
Prax v očnej optike vítaná

Sme očná optika s viac ako 25 ročnou históriou a tisíckami spokojných zákazníkov. Už od otvorenia v roku 1993 je našou prioritou ponúkať služby na špičkovej úrovni, ojedinelé produkty a využívať najmodernejšie technológie. V novembri 2018 sme sa presunuli na novú adresu Dunajská 25 a otvorili najmodernejšiu očnú optiku na Slovensku. Okrem veľkých dizajnových priestorov sme rozšírili portfólio služieb a produktov, ktoré na Slovensku inde nenájdete.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Optika Exclusiv spol.s r.o.
Dunajská 25
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Václav Sulek
Tel.: +421905275269
E-mail: poslať životopis
ID: 3649295   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000