Asistentka/Asistent predaje v optike

Optika Chytil s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Lužná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2024
900 - 1 400 EUR/mesiacPlatobné podmienky budú dohodnuté na základe osobného pracovného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjemné vystupovanie pri odbornom poradenstve a asistencií pri výbere okuliarových rámov, okuliarových šošoviek a doplňujúcého sortimentu so zákazníkmi.

Meranie nedioptrických parametrov potrebných pre zhotovenie okuliarových korekčných pomôcok.

Práca s optickým programom, kontrola a výdaj zhotovených zákaziek klientom, prijímanie a vydávanie finančnej hotovosti a realizácia kartových transakcií.

Kompletácia okuliarov, vkladanie okuliarových šošoviek do okuliarových rámov a ich následná úprava, servis, údržba a čistenie.

Udržiavanie poriadku na pracovisku a jeho pravidelné upratovanie.

Stravné lístky
Pravidelné školenia, odborné vzdelávanie a firemné akcie
Bonusy z predaja
Zamestnanecké zľavy na produkty optiky
Priateľský kolektív, pokojná atmosféra a príjemná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, obchod, očná optika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

žiadne, všetko naučíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a obchodného ducha
Snaha sa vzdelávať a prijímať nové informácie
Zodpovednosť a zmysel pre poriadok

Sme rýchlo sa rozrastajúca očná optika 21. storočia, ktorá kladie dôraz na slušnosť, poctivosť, priateľstvo a rodinné hodnoty.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4775004  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac