Poradíme Vám?

Farmaceut do lekárne s výborným kolektívom

Optik - Pharma a.s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac(podľa skúseností) + variabilná zložka, príplatky, prémie a ďalšie bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu pre spoločnosť, v ktorej si skutočne vážime znalosti, odbornosť a ochotu pomáhať pacientom. Našich ľudí podporujeme v profesijnom a osobnom raste a záleží nám na ich spokojnosti. Oceňujeme férový prístup a rovnako ho aj ponúkame.

Pridajte sa k nám a pomáhajte pacientom spolu s nami - PROFESIONÁLNE, ODBORNE a ĽUDSKY.

Ako farmaceut v lekárni budete u nás:
• pripravovať a vydávať lieky podľa lekárskeho predpisu, vydávať doplnkový sortiment lekárne v súlade s platnou legislatívou,
• zabezpečovať expedíciu liekov, riešiť inkompatibility, interakcie, kontrolu dávkovania liekov,
• poskytovať odborné poradenstvo
• zabezpečovať kontrolu kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade so smernicami zamestnávateľa,
• kontrolovať správnosť uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
• pomáhať pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne atď.

Okrem toho, že Vám prácu budú spríjemňovať milí kolegovia, môžete sa tešiť na zaujímavé benefity:
• uhradíme za Vás poplatok do stavovskej komory vo výške 50 %,
• zamestnanecké zľavy a motivačné súťaže,
• Multisport kartu,
• ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien,
• moderné prostredie, pracovný odev a obuv sú samozrejmosťou.

Radi by sme Vás informovali, že uvedené mzdové rozpätie a finálna mzda na ktorej sa na začiatok spolupráce dohodneme, závisí od Vašich skúseností. Ku mzde prislúchajú navyše ďalšie zložky (variabilná časť, prémie, bonusy, príplatky).

Veľmi radi medzi seba privítame skúseného kolegu s relevantnou praxou. Taktiež sme pripravení dať príležitosť motivovanému absolventovi VŠ, ktorý chce svoju pracovnú kariéru začať v našom tíme skúsených profesionálov.

Dajte nám o sebe vedieť a radi sa s Vami porozprávame o spolupráci.
Tešíme sa Vás!

Základná mzda od 1 300 Eur brutto v závislosti od skúsenosti a znalosti kandidáta na pozícii farmaceut.
+ zaujímavá variabilná zložka mzdy
+ príplatky
+ prémie
+ sezónne prémie a ďalšie

ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?
• uhradíme za Vás poplatok do stavovskej komory vo výške 50 %
• ponúkame ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien
• môžete využívať zamestnanecké zľavy
• máme zaujímavé motivačné súťaže
• Multisport karta
• poskytneme Vám pracovný odev a obuv
• poskytneme Vám náborový príspevok, ak nám odporučíte nového kolegu
• naše lekárne sú situované v modernom prostredí

Ďakujeme pekne všetkým uchádzačom, ktorí sa chcú stať členmi nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o odborné vzdelávanie.
• Ľudský prístup chuť komunikovať s pacientom.

Našu sieť tvorí viac ako 70 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny manažer
E-mail: poslať životopis
ID: 4172981  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac