900 - 1 500 EUR

Farmaceut vo Vašej lekárni

OPTIK-PHARMA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pristupujete k pacientom so záujmom a úsmevom na tvári?
Viete poskytnúť odborné poradenstvo a viete tieto skúsenosti odovzdávať ďalej?
Využite šancu a začnite pracovať vo „Vašej lekárni“ .

ČO VÁS ČAKÁ :

• pripravovať lieky podľa lekárskeho predpisu alebo žiadanky
• vydávať lieky na lekársky predpis, voľno predajné lieky, a doplnkový sortiment lekárne v súlade s platnou legislatívou
• zabezpečiť expedíciu liekov, riešiť inkompatibility, interakcie, kontrolu dávkovania liekov
• poskytovať odborné poradenstvo pacientom s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, ale aj o prevencii pri predchádzaní ochorení
• zabezpečiť kontrolu kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade so smernicami zamestnávateľa
• kontrolovať správnosť uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
• pomáhať pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne
• náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Farmaceut od 900,- € podľa skúseností uchádzača + mesačné odmeny, + príplatky

Základná mzda od 900 EUR brutto v závislosti od skúsenosti a znalosti kandidáta
+ zaujímavá variabilná zložka mzdy
+ príplatky
+ prémie
+ sezónne prémie a ďalšie

ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?

• uhradíme za vás poplatok do stavovskej komory vo výške 50% z daného poplatku
• ponúkame ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien
• ponúkame prácu v príjemnom kolektíve s rodinnom atmosférou
• môžete využívať zamestnanecké zľavy
• máme zaujímavé motivačné súťaže
• poskytneme Vám pracovný odev a obuv
• poskytneme Vám náborový príspevok, ak nám odporučite nového kolegu
• naše lekárne sú situované v modernom prostredí obchodných centier

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme farmaceuta do Petržalky, a Starého mesta.

V našich lekárňach dávame priestor nielen skúseným zamestnancom, ale uplatnenie ponúkame aj čerstvým absolventom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• mať záujem o odborné vzdelávanie
• mať dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
• byť tímový
• mať inovatívne myslenie
• byť flexibilný a vedieť reagovať na zmeny
• byť ľudský
• byť zameraný na cieľ a dosahovanie výsledkov

Sme sieť 15 lekárni pod značkou družstva Vaša lekáreň.
Naša prvá lekáreň bola otvorená v roku 2011 a odvtedy napredujeme a otvárame ďalšie nové lekárne na území Slovenska.
Našu sieť tvorí viac ako 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OS Group a.s.
Panenská 18
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálny manažer
Tel.: +421910999295
E-mail: poslať životopis
ID: 3672922   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Farmaceut od 900,- € podľa skúseností uchádzača + mesačné odmeny, + príplatky