Farmaceut

OPTIK-PHARMA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100 € + bonusy + motivačný systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava liekov podľa lekárskeho predpisu
- zabezpečenie expedície liekov, riešenie inkompatibilít, interakcií, kontrola dávkovania liekov.
- výkon prípravy liekov na recepty aj do zásoby v zmysle zásad správnej výrobnej praxe, platného Liekopisu a noriem
- odborné poradenstvo pre pacientov s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, tak aj s ohľadom na prevenciu pri predchádzaní ochoreniam

- odborné a akreditované vzdelávanie externými školiteľmi
- zaujímavý motivačný systém odmeňovania
- príspevky na úhradu poplatkov v komorách
- platené 5 dňové voľno na špecializačné kurzy
- plne-hradené pracovné oblečenie a obuv
- práca v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti

Hľadáme šikovného a ambiciózneho farmaceuta do súkromnej lekárne v Bratislave v Auparku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.2.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skončené VŠ v odbore štúdia farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie
chuť pracovať

verejná lekáreň,

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Panenská 18
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľubica Vavreková
E-mail: poslať životopis
ID: 3574246   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100 € + bonusy + motivačný systém odmeňovania