Samostatný účtovník

Optifin Invest s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 7/B, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančná agenda:
- vystavovanie faktúr
- vedenie pokladne
- kontrola a odsúhlasovanie platieb, realizácia bankových prevodov
- sledovanie príjmov a výdavkov spoločnosti
- spolupráca s účtovníkom, vedenie a dohľad na komplexným účtovníctvom
- komunikácia s bankami, štátnymi inštitúciami
- vypracovanie smerníc
- tvorba výkazov, reportov

Personálna agenda:
- vyhľadávanie vhodných kandidátov, vedenie pracovných pohovorov s uchádzačmi
- príprava pracovno-právnej dokumentácie
- kontrola a sledovanie dochádzky
- príprava mzdových podkladov

Právna agenda:
- riešenie zmluvných vzťahov s dodávateľmi a odberateľmi, rokovania, spracovanie zmien
v kooperácii s právnym oddelením

- stabilné zamestnanie
- príspevok na stravu formou stravných lístkov
- podporu zdravého životného štýlu (členské do fitness centra)
- služobné auto podľa potreby
- telefón, notebook
- dynamická spoločnosť s mladým kolektívom.

Uvedená pozícia sa obsadzuje pre developerskú spoločnosť ADS Invest, s.r.o. Na osobný pohovor budeme pozývať iba tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané kritériá. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Za zaslané žiadosti vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

- flexibilita
- samostatnosť
- aktívny prístup
- skúsenosť na podobnej pozícií výhodou

Spoločnosť Optifin Invest, s.r.o. sa zaoberá finančným poradenstvom a investíciami. Pôsobí v segmentoch: strojárstvo, medzinárodná preprava, odpadové hospodárstvo, nehnuteľnosti, informačné technológie, fitness služby a gastronómia.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3314605  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou