Pomocná sila do kuchyne

OPP - DEVELOPMENT s.r.o.

Miesto práce
Prešov
800 - 1 000 EUR/mesiac-zákonné príplatky - 50% sobota, 100% nedeľa-sviatok. Podľa zákonníka práce (všetko na výplatnej páske) -komplet mzda na výplatnej páske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri čistení zeleniny, udržiavanie čistoty v kuchyni/výdajni a v priľahlých priestoroch, umývanie bieleho a čierneho riadu. Ak si hľadáš prácu na TPP pošli nám svoj životopis na [email protected] alebo zavolaj na číslo: 0905 682 439

-zákonné príplatky - 50% sobota, 100% nedeľa-sviatok. Podľa zákonníka práce (všetko na výplatnej páske)
-komplet mzda na výplatnej páske
-možnosť privyrobiť si v rámci akcií v kongresovej sále 100€ netto
-zamestnanecká zľava
-práca v príjemnom prostredí a v mladom kolektíve
-práca v stabilnej spoločnosti

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači vybraní na základe zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

pracovitosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Spoločnosť OPP - DEVELOPMENT s.r.o.-- dynamická spoločnosť prevádzkujúca ZOC KORAL- sídl. Sekčov, Prešov. Charakterizuje ju príjemné posedenie v štýlovej bowling - kaviarni, kde zákazníkom ponúkame aktívne strávený voľný čas a vychutnanie si rôznych druhov jedál a nápojov v prepojenej reštaurácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4506031  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac