Dentalna hygiena

opiDENT s. r. o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
20 EUR/hod.Výplata záleží od obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zubnej ambulancii v Bratislave ,v Petržalke hľadáme dentálnu hygieničku na čiastočný úväzok. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, veľa pacientov recall a nových pacientov. Ponúkame prácu na EMS externom pieskovači a prácu s lupovými okuliarmi. Práca je vhodná aj pre absolventku dentálnej hygieny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť pracovať v kolektíve, spoľahlivosť, záujem o vzdelávanie sa.

Zubná ambulancia poskytujúca kvalitné a moderné spôsoby ošetrenia. Príjemný prístup k pacientovi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4480143  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.