Zubný asistent

opiDENT s. r. o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 150 EUR/mesiacVýplata záleží od skúseností a serióznosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zubnej ambulancii v Bratislave ,v Petržalke hľadáme zubnú asistenku. Práca je vhodná aj pre študentku dentálnej hygieny.
Náplňou práce je asistencia zubnému lekárovi pri ošetrení pacienta, vedenie zdravotnej dokumentácie, manažment chodu zubnej ambulancie, sterilizácia nástrojov. a súvisiace práce s chodom zubnej ambulancie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť pracovať v kolektíve, spoľahlivosť, záujem o vzdelávanie sa.

Zubná ambulancia poskytujúca kvalitné a moderné spôsoby ošetrenia. Príjemný prístup k pacientovi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jasna Opavská
E-mail: poslať životopis
ID: 4480143  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac