Telekomunikační technik, montážní technik

OPEXON Europe s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
60000 Kč/měsíc

Co vás čeká

Náplní práce telekomunikačního technika je uvedení instalované technologie do provozu její SWAP, měření a integrace.

Týdenní turnusy. Teamová práce v aktivním kolektivu.

Práce ve výškách.

Veškeré školení a kurzy zajistíme i pro nováčky a úplné začátečníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost technologií Huawei a NSN (Nokia Siemens Network)

  • praxe velkou výhodou

  • elektrotechnické vzdělání SŠ (popř. stavební obor), odborné učiliště

  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

  • nutné zkušenosti s prací ve výškách!

  • řidičský průk. sk. B

  • spolehlivost

  • flexibilita

Výhodou bude, pokud budete mít

  • zkušenosti s instalací a integrací telekom. zařízení LTE, SWAP

  • osvědčení pro práci ve výškách české, nejlépe IRATA, FISAT

  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice

  • vyšší úrověň AJ, NJ

Co vám můžeme nabídnout

  • nadstandardní platové ohodnocení, 3 platové kategorie - 60 000 -90 000 Kč za 21 odprac. dnů, čistého

  • stabilní příjem

  • možnost bezúročných půjček

  • firemní platební karty k dispozici

  • plné zázemí (ubytování, doprava a pracovní vybavení)

  • pohodlnou a rychlou dopravu do a z Německa letecky nebo osobním vozem

  • individuální přístup ke každému

  • skvělý pracovní kolektiv (25-40) let

  • pracovní dobu max. 10 hod. denně

  • rychlý kariérní růst

  • individuální přístup

  • dlouhodobou spolupráci

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Kovářová
E-mail: poslat životopis

ID: 3615486   Dátum zverejnenia: 6.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   60000 Kč/měsíc