Projektant ocelových konstrukcí- Praha

OPENN s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
28-34000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zpracování statického výpočtu ocelové konstrukce
• vyhotovení výrobní dokumentace ocelové konstrukce a opláštění
• elektronické zadání pokynů pro výrobu materiálu
• vyhotovení kladečských plánů ocelové konstrukce
• výpočet reakcí ocelové konstrukce do základů
• zpracování odhadu spotřeby ocelové konstrukce pro kalkulaci ceny
• komunikace s projektantem stavební části díla a zapracování projektantem požadovaných úprav

Informace o náboru

• práci v přátelském mladém kolektivu
• zázemí stabilní společnosti
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• zaučení pod dohledem hlavního projektanta
• pracoviště v Praze ( po zaučení 4_6 měsíců v Praze, možnost pracovat na pobočkách v Ostravě, Jindř. Hradci, Brně)
5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

výrobní a obchodní společnost- ocelové konstrukce a haly

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebnictví- ocelové konstrukce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání (stavební, ocelové konstrukce, případně strojní)
• uživatelská znalost práce na PC
• znalost programu AutoCAD, statických programů (Scia, Robot structural)
• základy anglického jazyka podmínkou
• znalost německého jazyka výhodou
• praxe v oblasti projekce ocelových konstrukcí výhodou, ale i možné uplatnění pro absolventy
• pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a týmovou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální poradenství

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3177820  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28-34000