Prijímací technik

Opel · Hyundai AUTOCENTRUM

Miesto práce
Gemerská cesta 13, Lučenec-Opatová pri Lučenci
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odborná komunikácia s klientmi
- plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel
- prijímanie zákazníkov v autoservise
- pripravovanie predbežných kalkulácií opráv
- komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv
- kontrola kvality vykonania opráv automobilu
- vystavovanie a objasnenie fakturovaných opráv zákazníkovi
- odovzdávanie vozidla klientom
- riešenie garančných opráv a reklamácií
- udržania spokojnosti zákazníkov.

- Teambuildingy a zamestnanecké akcie v tvojom kolektíve,
- Účasť na interných a externých školeniach a konferenciách,
- Neobmedzený prístup ku kofeínu
- Dostaneš možnosť na sebarealizáciu a zdokonalenie sa v profesionálnych zručnostiach a vedomostiach
- Prispejeme ti na tebou vybrané školenia
- Nové, vlastné vozidlo za veľkoobchodnú cenu
- Špeciálne podmienky financovania nového auta
- Takmer bezplatný servis nového auta
- Zmluva na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné znalosti o vozidlách
- príjemné vystupovanie voči klientom

Je veľmi dôležité uvedomiť si fakt, že v práci trávime polovicu nášho aktívneho života. My si to uvedomujeme, a preto sa snažíme naše pracovné prostredie neustále zlepšovať. Či už rekonštrukciou jedálne, teambuidingovými aktivitami alebo jednoduchým používaním slóv prosím a ďakujem. Niektorý možno povedia že sú to nepodstatné detaily, avšak my sme presvedčený, že práve tieto detaily robia kvalitný celok, ktorý dokáže túto "osvetu" šíriť. Môžeme svet zanechať lepším, musíme sa zapojiť ale všetci.

Taktiež sme prišli na to, že tak veľká spoločnosť, nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v maximálnej miere v rukách našich zamestnancov, či už je to predaj, servis alebo marketing. Aby sme sa udržali naďalej na vrchole v kvalite ponúkaných služieb, všetci naši pracovníci dostávajú certifikované školenia od renomovaných školiteľov po celom Slovensku a Česku. Raz za čas si s tímom vyrazíme aj na nejakú zaujímavú akciu, napríklad 70km Cyklistiku v obci Lipno (Česko), Paintball u nášho verného klienta alebo dvojdňové školenie v Liptovskom Mikuláši zamerané na poznanie svojej osobnosti. Nie len toto ale oveľa viac čo zažívame každý deň nás posunulo na špicu v danom odvetví.

Chceme ľudí, ktorí veria v progres. Ak o niekom takom vieš, pošli nám jeho životopis, alebo si dohodni osobné stretnutie priamo s riaditeľom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOCENTRUM Opel · Hyundai
Gemerska 563
048 01 Brzotín, časť Bak
www.ac-autocentrum.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Christopher Ondrej
E-mail: poslať životopis
ID: 3866255  Dátum zverejnenia: 8.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac