700 - 1 400 EUR

Prijímací technik

Opel · Hyundai AUTOCENTRUM

Miesto práce
Gemerská 563, Brzotín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odborná komunikácia s klientmi
- plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel
- prijímanie zákazníkov v autoservise
- pripravovanie predbežných kalkulácií opráv
- komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv
- kontrola kvality vykonania opráv automobilu
- vystavovanie a objasnenie fakturovaných opráv zákazníkovi
- odovzdávanie vozidla klientom
- riešenie garančných opráv a reklamácií
- udržania spokojnosti zákazníkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Vyrobené hodiny od 700€ do 1.300€ + príplatok vedúceho 100€ + základná mzda 10€/deň + obedy 2,11€/deň

- Zmluva na dobu neurčitú
- nadpriemerná mzda
- certifikované školenia potrebné na výkon práce a ďalší rozvoj
- profesionálne vedenie pri práci
- teambuildingové akcie počas roka
- zdarma servis vozidla (platí pri kúpe nového vozidla)
- nové vozidla za zvýhodneniu sumu
- špeciálne podmienky financovania nového auta
- k dispozícii je jedáleň a kávou zdarma a relaxačná časť
- popracovné posedenie v priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- základné znalosti o vozidlách
- príjemné vystupovanie voči klientom

Je to pár rokov, čo sme nastúpili na trend, že úspešná firma = spokojní zamestnanci. Spoločnosť o veľkosti akú má tá naša, nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v rukách našich zamestnancov. Aby sme sa udržali naďalej na špici v kvalite ponúkaných služieb, všetci naši pracovníci dostávajú certifikované školenia od renomovaných školiteľov po celom Slovensku a Česku. Raz za čas si s tímom vyrazíme aj na nejakú zaujímavú akciu, tento rok sme tak absolvovali napríklad Cyklotrasy v obci Lipno (Česko) a Paintball u nášho verného klienta.

Chceme ľudí, ktorý chcú napredovať. Ak o niekom takom vieš, pošli nám jeho životopis, alebo si dohodni osobné stretnutie!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOCENTRUM Opel · Hyundai
Gemerska 563
048 01 Brzotín, časť Bak
www.ac-autocentrum.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Christopher Ondrej
E-mail: poslať životopis
ID: 3760972   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Vyrobené hodiny od 700€ do 1.300€ + príplatok vedúceho 100€ + základná mzda 10€/deň + obedy 2,11€/deň