Predajca nových vozidiel

Attila Ondrej AUTOCENTRUM

Miesto práce
Autocentrum - Attila Ondrej, Gemerská, Brzotín-Bak, Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zisťovaním potrieb zákazníkov, vyberáme vhodnú alternatívu toho, čo zákazník naozaj potrebuje. Je to viac ako len obyčajný predaj pretože vo väčšine prípadov ide o ľudí, ktorí na nové auto šetrili viacero rokov, niektorí aj celý život. Snažíme sa zákazníkom "ušiť" auto presne na mieru, pretože si Vážime, že si ako partnera na tak dôležitú vec ako kúpy nového auta vybrali práve nás.
Predajca patrí do kolektívu, preto je neoddeliteľnou súčasťou našej práce zlepšovať firemnú kultúru, ktorú práve tvorí každý článok spoločnosti. Napredujeme, to znamená že sa dennodenne snažíme vymyslieť nové spôsoby, ako získať dôveru ešte väčšieho množstva záujemcov o našu značku.

Upozorňujeme Vás, u nás je práce dosť, práca si vyžaduje celodennú koncentráciu a zapálenosť pomáhať klientom.

Sme jeden kolektív. Samozrejme vo firme máme vybudovanú hierarchiu a rozdelené zodpovednosti, pretože je dôležité aby každý vedel, čo je jeho práca.
Cez to všetko si uvedomujeme, že všetci máme geniálne nápady a sú akceptované rovnomerne či už od riaditeľa spoločnosti alebo predajcu.
Každý zamestnanec a jeho rodinný príslušník má v našej spoločnosti výrazne upravené podmienky na kúpu a financovanie nového vozidla + následný servis. Vymýšľame rôzne druhy súťaží, budujeme kultúru spoločnosti, poskytujeme školenia, individuálne školenia v prípade ambiciózneho predajcu, organizujeme porady, na ktorých riešime procesy, ktoré môžeme vo firme zjednodušiť a hodnotíme predchádzajúce obdobia.
Tento rok sa zameriame aj na zaujímavé firemné eventy, ako napríklad grilovačku, motokárové preteky, paintballový súboj a mnoho iného, ktoré náš tím ešte viac scelia.

Ak radi pomáhate ľudom, táto práca je vynikajúca práve pre Vás, pretože pre predaj auta za niekedy až 40 000€ je potrebná dôvera zákazníka vo Vás a vaše dobré úmysly.

V práci trávime polovicu nášho života, je potrebné vybrať správne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Náš kolega na tejto pracovnej pozícii musí mať hlavne rád prácu s ľuďmi. Vás úspech taktiež záleží od pracovitosti a hlavne ambiciózneho prístupu. Musíte byť "žralok" ktorý si uvedomuje, že jeho plat závisí v prvom rade od Vás samotného. V práci strávime polovicu aktívneho života, preto si zakladáme na tímovej práci, kde spolu musíme vychádzať vynikajúco. Nesmiete byť KRETÉN, inak Vás okamžite vyhodíme. Nebudeme riskovať, že sa nám rozsype náš skvelí tím.

Je veľmi dôležité uvedomiť si fakt, že v práci trávime polovicu nášho aktívneho života. Naše pracovné prostredie neustále zlepšujeme aby ten čas strávený v našich priestoroch bol jedinečný.
Na pobočkách v Rožňave a Lučenci máme vlastné stravovacie miesto kde si môžete ohriať alebo objednať a vychutnať jedlo s kávou z našich firemných strojov. Taktiež pripravujeme teambuildingové akcie, profesionálne školenia osobnostné aj technické ale aj zbežné oslavy narodenín na pracovisku po práci.

Veľká spoločnosť nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v maximálnej miere v rukách našich zamestnancov, či už je to predaj, servis, marketing alebo upratovanie, všetky rozhodnutia vždy diskutujeme a koordinujeme spoločne.

Od roku 1995 sme získali sme množstvo ocenení a uspokojili túžby mnohým motoristom. Áno darí sa nám a preto aby sme v tomto trende pokračovali a neustále zlepšovali kvalitu našich služieb chceme do tímu vyslovene len kolegov, ktorý veria že môžu byť zajtra lepší a šikovnejší ako boli dnes.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3574827  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€