Leasing manažér developérskych projektov ( Retail Parky, Logistické parky)

OP Centrum Retail s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou, ideálne od 1.11.2022
2 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta/kandidátky. Variabilná zložka bude vyplácaná v závislosti od zrealizovaných projektov/ podpísaných zmlúv.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Leasing developerských projektov:
a. Koordinácia s development tímom
b. Komunikácia s projektantom
c. Zodpovednosť za plnenie termínov
d. Vedenie administratívnej agendy jednotlivých projektov vo vzťahu k leasingu
e. Orientácia na trhu s maloobchodnými nájomcami
f. Uzatváranie nájomných zmlúv
g. Moťnosť prenajímat viac projektov naraz
h. Úzka spoluráca s projektanom pri tvorení pôdorysu daného projektu

• práca v medzinárodne pôsobiacej firme
• práca vo veľmi kvalitnom prostredí
• motivujúci odmeňovací systém
• rovnováha medzi prácou a súkromím
• kreatívna práca na zmysluplných projektoch
• práca v priateľskom kolektíve
• podpora osobného rozvoja
• notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore pozemné stavby a priemyselné stavby výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné a organizačné  schopnosti.
Praktické skúsenosti s leasingom komerčných nehnuteľnosti. Orientácia na trhu s maloobchodnými nájomcami.
Tímový duch, ambicióznosť, zmysel pre zodpovednosť, vysoká miera sebareflexie.

OPC Group je developérska spoločnost s vyše 15 ročným pôsobením na trhu. V rámci našich aktivít sa venujeme najmä výstavbe komerčných nehnuteľností v rámci strednej Európy, no zároveň sme otvorení kreativite a dobrým nápadom na ďalšie podnikateľské zámery. Vzhľadom na koexistenciu v skupine viac než 30 spoločností, ponúkame širokú škálu možností internej spolupráce v prípade synergie s realizovaným zámerom.

Každý jednotlivec v spoločnosti je dôležitý. Cieľom spoločnosti je realizovať dlhodobo udržateľné, úspešné projekty s pridanou hodnotou pre spoločnosť.

www.opcre.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4434703  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac