Pomocný pracovník do skladu v Nemecku

OnTime Solutions GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do veľkoskladu s pneumatík v Nemecku pomocných pracovníkov. Práca je rozličná.
Náplňe práce:
- vyhľadávanie kolies podľa objednávacích listkov
- umývanie
- výmena kolies (školenie priamo v mieste)
- Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,
- Práca je v jednozmennej prevádzke od Pondelka do Piatka

- 151,67 hodín s možnosťami nadčasov.
- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Trvalý pracovný pomer
- Nadpriemerné platové ohodnotenie
- Príplatky za nadčasov
- Zabezpečenie ubytovania (neplatí sa dopredu,hradené z prvej výplaty)
- Môžnosť záloh
- Vianočná gratifikácia
- Bezplatné pracovné oblečenie

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v nemeckom jazyku na náš E-mail: [email protected]

Na základe veľkého počtu záujemcov, kontaktujeme iba vybraných záujemcov.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Ontime Solutions so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma zaoberajúca s výmenou a skladovaním Pneumatík .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Flexibilita
Vlastné auto výhodou
Dohovoriť sa po nemecky je podmienkou!

On-Time Solutions je Váš partner, pokiaľ ide o prácu v Nemecku. Umiestnenie a starostlivosť o svojich Zamestnancov je pre nás veľmi dôležité. Našou stratégiou, budeme Vás podporovať pri hľadaní nové výzvy v Zahraničí.
Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v Zdravotníctve, v Automobilovom priemysle, v strojárstve, Hotelierstve ako aj v iných oblastiach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3174350  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou