Можливість для людей з України

Vodič MKD

ONLY DULY, s.r.o.

Miesto práce
Kostolište
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď.
800 - 1 700 EUR/mesiacZáklad 800 Eur + diéty spolu v čistom 1700 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič kamiónovej dopravy.

Osobné vozidlá možnosť parkovania na firme.
Vodiči sa na vozidlách nestriedajú, každý má pridelené svoje vozidlo. Vozidlá sú servisované v našom servise.
Ochranné pomôcky v rámci BOZP.
Výplata vždy k 15. dňu.
Možnosť si uvedenú prácu vyskúšať.
Pri odpracovaní 3 mesiacov bude vyplatený bonus.

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, na základe požiadavky pre ktorú sa uvedená preprava jazdí rozširuje svoje portfólio a preto veľmi radi privítame šikovného a spoľahlivého vodiča na krátke prepravy
SK - Malacky - Parndorf /AT/
Malacky - Malacky.
Jazdí sa dľa AETR
Mzda je základ + diéty = 1700 Eur v čistom.
Jazdí sa len pondelok - piatok
Víkendy voľné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Sme malá skôr rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou viac ako 25 rokov, s prevažne mladým kolektívom, do nášho tímu veľmi radi privítame nových kolegov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4478580  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac