Hľadáme SEO/PPC špecialistu

ONLINE TORO consulting s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská 1, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pretože veríme, že podnikatelia si zaslúžia v online svete zvyšovať svoje predaje a odkryť skryté možnosti, máme víziu posunúť marketingové služby na novú úroveň a stať sa firmám top poradcom pri ich napredovaní a raste v online svete.

Tvojou náplňou práce bude:
- SEO audity
- analýzy kľúčových slov
- linkbuilding
- SEO on page
- content marketing
- tvorba, správa a optimalizácia PPC kampaní

Pre nás najväčšou je časová flexibilita. Môžeš prísť o 6:00 ráno a skončiť o 14:00. Môžeš prísť o 10:00 a odísť o 18:00. Môžeš v práci byť od 7:00 do 11:00, potom si odskočiť a znovu pracovať od 15:00 do 19:00.

Môžeš si aj nadrobiť jeden deň niekoľko hodín a potom na druhý tu byť o toľko hodín menej.
Potrebuješ jeden deň vypnúť a pracovať odinakadiaľ? Nie je problém. Ak ukážeš, že je na teba spoľahnutie, budeš mať voľnosť ako nikde predtým.

Tiež máme v pláne niekedy pracovať mimo kanceláriu. Skrátka sa zoberieme niekde (hrádza, kaviareň...) a pracovali by sme odtiaľ. Dobré nápady sa niekedy lepšie vymýšľajú mimo pracovného miesta.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti minimálne 1 rok so SEO a PPC
- schopnosť merať účinnosť marketingových aktivít
- prehľad vo svete online marketingu
- samostatnosť v hľadaní riešení, nečakáš, kým ti ho niekto dá, ale nebojíš sa požiadať o pomoc, ak si niečo vyskúšal a už si v koncoch

Bolo by dobré, ak by si sa vyznal aj v :
- Audit UX a použiteľnosti webu, A/B testovanie, zvyšovanie konverzného pomeru

Cítime sa dobre v našej aréne, v aréne WWW – World Wide Web. Máme mnohoročné skúsenosti z víťazných zápasov, s odhodlaním sa cieľavedome sústredíme na to, aby sme pomohli našim klientom presadiť sa v tomto rýchlo meniacom sa prostredí.

Adresa spoločnosti

ONLINE TORO consulting, s.r.o
Plynárenská 1
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Molnárová
Tel.: 0907824213
E-mail: poslať životopis
ID: 3192422   Dátum zverejnenia: 7.11.2017