Radiologický asistent/asistentka na pracovisku nenádorovej rontgenovej terapie Banská Bystrica

OnkoRad s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
po dohode, plánované zahájenie prevádzky ožarovne predbežne od konca marca 2023
1 300 EUR/mesiacv závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe, rizikový príplatok 130,00€/mesiac, osobný príplatok možný po ukončení skúšobnej doby a zhodnotenia práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na ožarovni rtg terapie
- obsluha RTG ožarovača Xstrahl 200kV pri ožarovaní na základe predpisu ožarovacieho protokolu indikujúcim lekárom - radiačným onkológom
- spolupráca s klinickým fyzikom pri vybraných ožarovacích technikách
- správa zdravotných záznamov, telefonická a emailová komunikácia pri objednávaní pacientov na analgetickú RTG terapiu v spolupráci so sestrou z ambulancie radiačnej onkológie

- príjemné pracovné prostredie
- stravné lístky v hodnote 5,10 €
- pracovné oblečenie a obutie
- perspektívne a stabilné zamestnanie
- práca len v pracovné dni
- zaškolenie s prácou na rtg ožarovači na pracovisku v Slovenskej republike ako aj školenie dodávateľskou spoločnosťou na mieste inštalácie technológie v Banskej Bystrici
- hradené cestovné výdavky do práce

- práca na ožarovni rtg terapie v jednej smene, v príjemnom prostredí na plný úväzok, možný aj čiastočný úväzok
- týždenný pracovný čas 33,5 hodiny, z dôvodu práce v rizikovom prodstredí - ionizačné žiarenie

Prosím žiadosti na pracovnú pozíciu a profesný životopis posielajte na uvedený mail

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

rádiologická technika, diplomovaný rádiologický asistent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

práca na radiologickom oddelení alebo rádioterapii vítané

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, odbornosť, empatia, bezúhonnosť
- práca s výpočtovou technikou
- základy anglického jazyka
- prax s prácou v ožarovni vitáná
- odborná spôsobilosť na výkon zdravotníckeho povolania

Ambulancia radiačnej onkológie a pracoviska nenádorovej röntgenovej terapie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4503255  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac