Lekár - Urológ

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Onkologický ústav sv. Alžbety, Heydukova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
3 423 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe lekára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie samostatných, odborných, špecializovaných činností spočívajúcich v diagnostike, liečbe a preventívnej starostlivosti ochorení močového ústrojenstva na urologickej odbornej ambulancii.

​​- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
​​- zabezpečenie účasti na kongresoch, konferenciách doma aj v zahraničí,
​​- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie –III. pilier,
​​- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
​​- príspevok organizácie 50% na MultiSport kartu,
​​- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,20€,
​​- zľavy v lekárni pre zamestnancov.​​

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Urológia

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Kasakov
Tel.: +421232248567
E-mail: poslať životopis
ID: 4822932  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 423 EUR/mesiac