Fyzioterapeut

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 186 - 1 799 EUR/mesiac+ osobný príplatok po skúšobnej dobe. Mzda je v závislosti od započítanej odbornej praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne zostavuje a vykonáva:
- liečebný program a plán podľa špecifík daného pacienta,
- individuálnu a skupinovú liečebnú telesnú výchovu,
- špeciálne techniky ambulantným pacientom aj pacientom na lôžku,
- fyzikálnu liečbu, elektroliečebné procedúry, liečbu svetlom, prístrojovú lymfodrenáž, výhodou je ovládanie manuálnej lymfodrenáže,
Vedie zdravotnú dokumentáciu.
Vykazuje zrealizované výkony.

- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie, III. Pilier,
- príspevok organizácie 50% na MultiSport karty,
- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,20 €,
- možnosť profesionálneho rastu, bezplatné zvyšovanie kvalifikácie,
- zľavy v lekárni pre zamestnancov,

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ odbor fyzioterapeut podmienkou, VOV, VŠ vítané

Prax na pozícii/v oblasti

Uprednostňujeme uchádzačov s praxou na lôžku a v ambulancii

Počet rokov praxe

3

- zodpovedný prístup k pacientom,
- pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam,
- príjemné vystupovanie, trpezlivosť,
- ochota a chuť vzdelávať sa,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- korektnosť a lojálnosť,
- práca s počítačom.

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Kasakov
Tel.: +421232248567
E-mail: poslať životopis
ID: 4814424  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 186 EUR/mesiac