Laboratórny diagnostik na Oddelení lekárskej genetiky

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Onkologický ústav sv. Alžbety, Heydukova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 656 - 3 129 EUR/mesiacOd 1656,08 do 2047,28 podľa odb. praxe/bez špecializácie Od 2738,40 do 3129,60 podľa odb. praxe/so špecializáciou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva odborné laboratórne práce v diagnostike dedične podmienených onkologických ochorení a v prediktívnom testovaní onkologických pacientov,
- skúsenosti s diagnostickými postupmi ako napr: DNA/RNA analýza na úrovni RT-PCR, Sangerove sekvenovanie, fragmentačná analýza, masívne paralelné sekvenovanie,
- skúsenosti s vyhodnocovaním získaných výsledkov, ich klasifikáciou a klinickou interpretáciou,
- schopnosť prezentovať výsledky v rámci publikačnej činnosti a verejných prezentácií.

- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie, III. Pilier,
- príspevok organizácie 50% na MultiSport karty,
- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,20 €,
- možnosť profesionálneho rastu, bezplatné zvyšovanie kvalifikácie,
- zľavy v lekárni pre zamestnancov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

genetika, molekulárna biológia, biotechnológie, mikrobiológia a virológie alebo biochémia.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- schopnosť samostatného riešenia problémov,
- ambícia zdokonaľovať sa v získaných poznatkoch a zvyšovať svoju odbornosť.

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4773136  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 656 EUR/mesiac