Operačná sestra

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 211 - 1 695 EUR/mesiacMzda je v závislosti od započítanej odbornej praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operačná sestra:
- pracuje v jednozmennej prevádzke na operačnej sále.
- pripravuje inštrumenty pred operačným zákrokom, inštrumentuje pri operačných
zákrokoch, po operačnom zákroku zabezpečuje prípadne sama mechanicky očistí,
dezinfikuje, sterilizuje inštrumenty.
- zabezpečuje a kontroluje prípadne sama vykonáva dezinfekciu a sterilizáciu nástrojov,
pomôcok a materiálu, dbá o jeho stálu pohotovosť a včasné doplnenie.
- pripravuje obväzový materiál na sterilizáciu.
- ovláda manipuláciu, technickú dokumentáciu používaných prístrojov a pokyny na ich
údržbu. Pripravuje prístroje na operáciu a vedie technický denník.
- dodržiava sterilitu, asepsu a čistotu na operačných sálach.
- usmerňuje prácu pomocného personálu.
- zodpovedá za správne hospodárenie, uloženie a uzamknutie liekov, vrátane omamných
látok, horľavín, kyselín a zdravotníckeho materiálu.
- ukladá operačnú bielizeň a sleduje jej opotrebovanosť
- do pohotovostnej služby a príslužby nastupuje podľa rozpisu.
- dodržiava zásady hygienicko–epidemiologického režimu v zmysle predpisov, ktoré
ustanovujú požiadavky na prevádzku zdravotníckych zariadení z hľadiska ochrany zdravia.

- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie, III. Pilier,
- príspevok organizácie 50% na MultiSport karty,
- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,20 €,
- možnosť profesionálneho rastu, bezplatné zvyšovanie kvalifikácie,
- zľavy v lekárni pre zamestnancov,

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

operačná sestra, ošetrovateľstvo I. alebo II. stupňa, dipl. všeobecná sestra prípadne sestra, špecializácia v danom odbore vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- flexibilita.

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4576883  Dátum zverejnenia: 13.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 211 EUR/mesiac