Lekár - Oftalmológ

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Onkologický ústav sv. Alžbety, Heydukova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
3 027 - 3 935 EUR/mesiacMzda je v závislosti od započítanej odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore OFTALMOLÓGIA
- samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- zabezpečenie účasti na kongresoch, konferenciách doma aj v zahraničí,
- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie –III. pilier,
- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
- príspevok organizácie 50% na MultiSport kartu,
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,20€,
- zľavy v lekárni pre zamestnancov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oftalmológia

Prax na pozícii/v oblasti

špecializácia v odbore Oftalmológia je podmienkou

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4543833  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 027 EUR/mesiac