Sanitár/ka na Klinike nukleárnej medicíny

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
750 - 827 EUR/mesiacMzda v závislosti od stupňa vzdelania + osobný príplatok, + príplatky nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v jednozmennej prevádzke,
- pomocná práca pri starostlivosti o chorých na lôžkových oddeleniach,
- spolupráca s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi,
- sprevádzanie a prevážanie chorých na odborné vyšetrenia,
- umývanie a dezinfekcia prostredia a pomôcok,
- hygienická starostlivosť o chorých, posteľnú bielizeň i osobnú bielizeň pacienta,
- spolupráca pri prevencii preležanín, polohovanie chorého.

- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní,
- rizikový príplatok podľa zaradenia na pracovisko,
- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier,
- príspevok organizácie 50 % na MultiSport kartu,
- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni 1,00€.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore sanitár

zodpovednosť,
flexibilita,
spoľahlivosť

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4416803  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac