Sestra na Úseku ambulantnej chemoterapie

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 10, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 120 EUR/mesiac1 120,00 € bez špecializácie + príplatky 1 285,00 € so špecializáciou + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti a manažment pacienta na ambulancii
- asistencia lekárovi
- administratívne činnosti
- ošetrovateľská starostlivosť o pacienta počas podávania chemoterapie
- sledovanie pacienta, jeho správanie sa a nežiaducich účinkov liečby
- správne podanie cytostatík, ako aj antiemetík podľa ordinácie lekára
- komunikácia s pacientom a psychologický prístup k pacientovi

príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier
príspevok organizácie 50% na MultiSport karty
poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu
poskytnutie rekondičných pobytov
stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,00 €
možnosť profesionálneho rastu, bezplatné zvyšovanie kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo I. alebo II. stupňa, dipl. všeobecná sestra, prípadne sestra, špecializácia v danom odbore vítaná

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4229264  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac