Lekár, Klinika radiačnej onkológie SZU a OÚSA

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 10, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 816 - 3 935 EUR/mesiacMzda je v závislosti od započítanej odbornej praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika a liečba nádorových ochorení na Klinike radiačnej onkológie SZU a OÚSA . Liečba nádorových a nenádorových ochorení mozgu, maxilofaciálnej oblasti krku a oka.

- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- možnosť ďalšieho odborného rastu, možnosť bezplatného špecializačného štúdia,
- zabezpečenie účasti na kongresoch, konferenciách doma aj v zahraničí,
- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie –III. pilier,
- poskytnutie rekondičných pobytov,
- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
- príspevok organizácie 50% na MultiSport kartu,
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,20€,
- zľavy v lekárni pre zamestnancov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v špecializačnom odbore radiačná onkológia alebo rádiológia nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4136797  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 816 EUR/mesiac