Odborný konzultant - reprezentant, Oddelenie lekárskej genetiky

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 10, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 223 EUR/mesiac1223,00 + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy lekárov interných ako aj externých, prezentácia laboratórnych služieb
a poskytovanie odborných konzultácií lekárom,
- aktívna účasť na organizovaní odborných podujatí,
- budovanie, rozvoj a upevňovanie dobrých vzťahov s klientmi.

- zaujímavá a samostatná práca, zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou
tradíciou,
- možnosť ďalšieho rozvoja a rastu,
- služobné motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook,
- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie, III. pilier,
- príspevok organizácie 50% na MultiSport karty,
- poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho
fondu,
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,00 €,
- zľavy v lekárni pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prírodovedné vysokoškolské vzdelanie odbor biológia, genetika, molekulárna biológia, biochémia, farmaceutické vysokoškolské vzdelanie, lekárske vysokoškolské vzdelanie

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4078067  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 223 EUR/mesiac