Sestra

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 10, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
902 - 1 074 EUR/mesiac+ osobný príplatok, pri nástupe podľa odborných skúseností, + príplatky nad rámec zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná metódou ošetrovateľského procesu, samostatné ošetrovateľské výkony a ošetrovateľské výkony na lôžkovom oddelení.

Komplexná starostlivosť o zamestnancov, podpora ďalšieho vzdelávania,
Príspevok organizácie na DDS III. pilier,
Príspevok organizácie na MultiSport kartu,
Poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu,
Stravovanie zamestnancov v zamestnaneckej jedálni za 1,00€.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu najneskôr do 31.10.2020
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v odboroch chirurgia, ošetrovateľská starostlivosť o dospelých, vítaná nie je podmienkou

presnosť, rozhodnosť, pohotovosť, zručnosť, organizačné schopnosti, sústavné vzdelávanie

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3983022  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 902 EUR/mesiac