Účtovník/ čka

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova, Bratislava
Termín nástupu
január 2019
Mzdové podmienky (brutto)
brutto mzda od 920,00€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť hľadá účtovníka/čku na ekonomické oddelenie s minimálnou praxou 3 roky

Perspektívne a stabilné zamestnanie, možnosť ďalšieho odborného rastu

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu najneskôr do 31.01.2019.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené z hľadiska požadovaných kritérií. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

odbor účtovníctvo, príp. účtovníctvo a auditorstvo

Počet rokov praxe

3

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3568067  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: brutto mzda od 920,00€ + príplatky