Farmaceut - Lekárnik

Onex s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň pri divadle, Gorkého, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do súkromnej lekárne s príjemným kolektívom v centre hlavného mesta hľadáme lekárnika na skrátený úväzok, polovičný, poprípade plný úväzok na zástup počas materskej dovolenky.
Náplň práce:
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľne predajných liekov, zdravotníckeho materiálu, pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s platnou legislatívou,
- objednávanie, príjem, kontrola, správne uchovávanie a skladovanie sortimentu lekárne,
- kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií pacientom ohľadom užívania,
dávkovania a účinkov liekov,
- práca s pokladňou a lekárenským softvérom (WinLSS),
- vybavovanie a riešenie reklamácií, retaxácia,
- ostatné práce súvisiace s výkonom činnosti farmaceuta

- práca v príjemnom prostredí
- príjemný kolektív
- príspevok na stravné lístky (podľa pracov.úväzku)
- finančný príspevok na obuv a odev
- pitný režim na pracovisku
- nákup voľnopredajných liekov a sortimentu za nákupné ceny
- voľné víkendy a sviatky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka je výhodou.
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie.

Onex s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá prevádzkovaním lekárne.
Majiteľom lekárne je lekárnik. Sme malý kolektív vytvárajúci príjemné pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3697413  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac