Obchodní zástupce

ONEPOS s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
20.4.2024 - 1.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a zákazníků na trhu.

Pravidelný kontakt s existujícími zákazníky a budování dlouhodobých vztahů.

Prezentace produktů a služeb společnosti potenciálním zákazníkům.

Sledování tržních trendů a konkurenčního prostředí.

Pravidelné reportování o výsledcích.

Řešení stížností a podpora zákazníků při řešení problémů.

Spolupráce s ostatními odděleními, jako je marketing a logistika, pro podporu prodeje a dodávek.

Plánování a účast na obchodních akcích, veletrzích a prezentacích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba

Příležitost k profesnímu růstu a rozvoji v inovativním a dynamickém pracovním prostředí.

Motivační finanční odměny za dosažení obchodních cílů a výkon.

Příležitost kzískaní cenných pracovních zkušeností v oblasti financí a platebních technologií.

Moderní pracovní prostředí a vybavení pro efektivní práci.

Možnost zapojení do inovativních projektů a aktivního přispívání k rozvoji produktů a služeb společnosti.

Podpora týmové spolupráce a dynamické pracovní prostředí pro tvorbu nových nápadů a iniciativ.

Firemní kultura zaměřená na podporu a ocenění zaměstnanců za jejich přínos k úspěchu společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na začátku naší cesty jsme si uvědomili, jak moderní technologie mohou ovlivnit úspěch podnikatelů v různých odvětvích. S touto znalostí jsme se rozhodli vyplnit mezeru na trhu a založit společnost Onepos, která nabízí nezávislá a komplexní řešení v oblasti elektronických plateb. Naší misí je pomáhat podnikatelům zvyšovat jejich tržby a efektivitu prostřednictvím nejmodernějších platebních technologií.

Našimi ideálními zákazníky jsou podnikatelé všech typů a velikostí - od malých kaváren po velké maloobchodní řetězce. Pro každého z nich máme řešení šité na míru, které odpovídá jejich specifickým potřebám. Naše široká nabídka zahrnuje inteligentní POS terminály, platební brány pro e-shopy a inovativní eKasa produkty.

Co nás odlišuje od konkurence? Naše vlastní inovativní pokladniční řešení jsou produktem našich dlouholetých zkušeností a odborných znalostí v oblasti elektronických plateb. Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout zákazníkům unikátní a šité na míru řešení, které jsme vyvinuli na základě našich interních inovativních technologických vývojů a zkušeností.

Jsme jediný nezávislý poskytovatel platebních služeb na trhu, který dokáže svým klientům nabídnout skutečně objektivní porovnání a výběr nejvýhodnějšího řešení. Naše interní inovativní pokladniční systémy jsou výsledkem našeho hlubokého pochopení odvětví a jsou navrženy tak, aby zákazníkům přinesly maximální efektivitu a výkon.

Poskytujeme přístup k nejkomplexnějším platebním řešením s nejvyšší odborností. "Onepos jeden za všechny" odpovídá naší vizi poskytovat integrovaná řešení, která zjednodušují podnikání a zvyšují efektivitu. Naše společnost je připravena podpořit váš byznys na cestě k úspěchu s našimi komplexními platebními řešeními. Staňte se součástí našeho rostoucího portfolia spokojených zákazníků a dosáhněte úspěchu se všemi vašimi platebními potřebami v jednom

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4789227  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc