Produktový špecialista pre OTC v slovenskej farmaceutickej spoločnosti (BA + západné Slovensko)

One Pharma, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 350 EUR/mesiacMzda bude závisieť od skúseností kandidáta Spoločnosť ponúka aj motivačný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový špecialista pre OTC je zodpovedný za aktívnu promóciu vysoko kvalitných produktov, ktoré sú výnimočné či už svojim zložením, dávkovaním alebo aplikačnou formou.
Produktový špecialista nielen promuje naše produkty, ale hlavne prispieva k podpore zdravia našich pacientov na základe odbornej komunikácie s lekármi a lekárnikmi.
Ponúkame možnosť pripojiť sa do našej malej firemnej „rodiny“. Ak máš rád prostredie menšej spoločnosti s vysokou dávkou flexibility, uprednostňuješ kvalitu pred kvantitou tak určite čítaj ďalej.
Do nášho tímu hľadáme šikovného, komunikatívneho človeka s obchodným duchom, ktorý bude zodpovedný za zverený región:
- Bratislava + západné Slovensko
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii min 1 rok je podmienkou.

Náplň práce:
• Prezentácia spoločnosti a jej produktov u lekárov (oftalmológ, internista, kardiológ,
gynekológ, infektológ, alergológ a všeobecný lekár)
• Prezentácia spoločnosti a jej produktov v lekárňach
• Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s klientami
• Príprava regionálnych plánov
• Pravidelný reporting
• Organizovanie a aktívna účasť na odborných seminároch, sympóziách a kongresoch
• Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

• Flexibilný pracovný čas
• Mobilný telefón, notebook
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Príjemný, malý kolektív rodinného charakteru

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj životopis na uvedený link v závere ponuky alebo na [email protected] Do predmetu správy uveďte pozíciu o ktorú sa uchádzate a tiež región.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, výhodou je VŠ relevantného zamerania (medicína, farmaceutická fakulta, prírodné vedy a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- aktívny a pozitívny prístup
- ochota cestovať
- orientácia na výsledok

Sme slovenská farmaceutická spoločnosť, ktorá vznikla aby zabezpečovala pre ľudí produkty najvyššej kvality a spoľahlivosti. Orientujeme sa predovšetkým na produkty, ktoré sú prírodného pôvodu a zároveň spĺňajú všetky požadované normy (GMT kvalita, vhodné pre vegánov, bez laktózy a pod....).
Našim cieľom je ponúknuť produkty, ktoré sú niečím výnimočné, jedinečné, či už z pohľadu formy balenia, formy užívania ale hlavne obsahu látok, ktoré sa v nich nachádzajú. Od budúceho roka budeme mať v ponuke aj produkty po vlastnou značkou a vyrobené na Slovensku.
Chceme pomôcť ľuďom cítiť sa lepšie a užívať si život naplno.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Janka Kráľa 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Badík,MPH
Tel.: +421915791442
E-mail: poslať životopis
ID: 4018464  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac