Programátor

Ondrej Bašták-Ďurán BASHTO SPORTS

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
1.12.2020 (alebo dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
1 160 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neváhajte zapojiť sa do projektu, ktorý rozšíri Vaše skúsenosti, zručnosti a referencie v programovaní. V prípade obojstrannej spokojnosti bude možná spolupráca aj na ďalších IT projektoch.

FINANCOVANIE:
Pracovná pozícia je financovaná z eurofondového projektu Variabilná boccia rampa pre športovcov s ŤZP – 2, č.z.: I312041X58701.

TRVANIE:
Projekt je časovo ohraničený na 10 mesiacov a trvá od 1.12.2020 do 30.9.2021.

ÚLOHY:
- Samostatné vytvorenie online 3D konfigurátora pre konfigurovanie výrobku – športovej pomôcky - variabilnej boccia rampy zákazníkmi.
- Práca s 3D modelmi súčiastok novej rampy Variable.
- Prepojenie grafiky na cenník komponentov pre výpočet celkovej ceny rampy.
- Vytvorenie komunikačného rozhrania medzi zákazníkom a výrobcom.
- Testovanie a vyladenie aplikácie pre používanie širokým spektrom zákazníkov.
- Priebežné dopĺňanie nových vyvinutých častí rampy do konfigurátora.
- Úzka spolupráca s členmi vývojárskeho, výrobného, testovacieho a prezentačného tímu.

CIELE:
Cieľom je vytvoriť online 3D konfigurátor, ktorý bude voľne prístupný na Internete. Umožní návštevníkom nášho eshopu nakonfigurovať si náš výrobok (boccia rampu) podľa svojich predstáv. 3D zobrazenie im umožní vybrať si rôzne tvary, materiály a farby jednotlivých častí tak, že ich uvidia zobrazené v jednom celku a vyčísli sa ich cena.

- priateľská atmosféra v malom tíme
- férový a ústretový prístup
- priestor na odborný rast a referencie pri zaujímavom projekte

- Vy si volíte miesto práce. U Vás doma ako home office, vo Vašej kancelárii, kdekoľvek.
- Vy si volíte pracovný čas. Nás zaujímajú len termíny a výsledok.
- Vy si volíte technické prostriedky k dosiahnutiu cieľa.
- Pošlite nám svoje CV, motivačný list a referencie v slovenskom jazyku.
- Pohovor môže prebehnúť i online cez službu Skype, alebo ZOOM.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne v IT oblasti (nie je podmienkou)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatná práca na projekte od A po Z vyžaduje skúseného programátora a 3D grafika. Byť grafikom nestačí...
- Požadujeme ukážku a referencie aspoň z jedného 3D projektu, na ktorom ste sa úspešne podieľali.
- Referencie požadujeme vo forme dokončených 3D prác + kontakty na odporúčania klientov/zadávateľov zadaní.
- Očakávame zodpovednosť za dodržiavanie termínov a výsledok podľa zadania.
- Ak sú v tomto inzeráte nejasnosti, pokojne nás kontaktujte. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.

BASHTO SPORTS je čisto slovenská značka. Už 7 rokov vyvíjame, vyrábame a predávame vlastné športové vybavenie pre paralympijský šport boccia. Ponúkame všetky potreby pre hráčov boccie, ich športových asistentov, trénerov, rozhodcov aj fanúšikov. Našimi zákazníkmi sú prevažne ľudia s ťažkým telesným postihnutím. Sú to svetoví šampióni v boccii, významné športové kluby, ale aj amatérski neregistrovaní hráči, nemocnice, domovy seniorov a pod.. Naše výrobky vyvážame do 35 krajín sveta na 5-tich svetadieloch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3995577  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac