Servisný technik pre Trenčiansky kraj

ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.2020
900 - 1 000 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje základnú zložku pri nástupe do skončení skúšobnej doby s predpokladom ďalšieho zvyšovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ONDRÁŠEK Slovakia, s. r. o., so sídlom v Čadci v rámci expanzie a zlepšovania služieb zákazníkom hľadá
kandidáta na obsadenie pozície oblastného servisného technika pre Trenčianský kraj, ktorého hlavnou pracovnou činnosťou bude:
- inštalácia a servis technologických zariadení
- technické poradenstvo a spolupráca v rámci prípravy a realizácie projektov v oblasti označovania

Ponúkame:
- trvalé a perspektívne zamestnanie v spoločnosti, ktorá sa zaoberá distribúciou a servisnými službami značiacich zariadení technologickej špičky značky Markem Imaje
- velmi dobré platové ohodnotenie
- odborné zázemie a profesný rozvoj
- kompletné materiálové a technické vybavenie potrebné k výkonu práce

Kontakty a bližšie informácie poskytneme na adrese: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro, IT, automatizácia

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávame:
a) splnenie minimálnych kvalifikačných požiadaviek:
- SŠ vzdelanie s maturitou v odbore elektro, IT, automatizácia a pod.
- skúsenosti v oblasti SW a HW systémov
- Osvedčenie o elektrotechnickej sposobilosti paragraf 22 (minimum) Vyhl. č. 508/2009

b) splnenie špecifických kvalifikačných požiadaviek
- IT systémové vedomosti
- vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič (súčasťou práce sú pracovné cesty v SR )
- manuálna zručnost

Našou hlavnou činnosťou je predaj popisovacích zariadení francúzskej firmy Markem-Imaje, jedného z najväčších výrobcov ink-jet tlačiarní na svete. Zabezpečujeme predaj, inštalácie, zaškolenia, záručný a pozáručný servis, ale taktiež dodávky všetkých druhov spotrebného materiálu.

Ďalej dodávame

- kontaktné značiace zariadenia
- termotransférové tlačiarne
- aplikátory etikiet vrátane inštalácie a servisu
- komplexné riešenie značení pri výrobe a expedícii

viz www.ondrasek.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3437691  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac