Можливість для людей з України

Senior Applications Engineer For Power Management

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Vrbovská cesta, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiacPodľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou úspešného kandidáta bude definícia a realizácia nových technologických a architektonických riešení výkonovej elektroniky s použitím SiC, IGBT, Si tranzistorov, ktoré sa zameriavajú na trh v horizonte 3-5 rokov, nazývané projekty Horizon 3. Jedná sa o najinovatívnejšie a najnáročnejšie projekty výskumu a vývoja, na ktorých pracujeme v tíme Systems Applications Solutions Engineering (SASE). Náš tím navrhuje konkurencieschopné systémové riešenia pre našich zákazníkov pomocou produktov onsemi, definuje a vyvíja nové produkty v úzkej spolupráci s OEM. Návrh, štúdia uskutočniteľnosti, simulácia v SPICE a merania budú vykonávané v novom výkonovom laboratóriu v Piešťanoch na Slovensku.

Popis práce:
• Vývoj riešení a vývoj nových technológií (koncept, hardvér, PCB) pre výkonové aplikácie EV Traction Inverters a energetická infraštruktúra
• Podpora Subject Matter Expertov v oblasti definície nového produktu, definícia test setupu, metodiky testovania a testovanie HW
• Ochota učiť sa a rozširovať technické kompetencie na dennej báze, orientácia na detail
• Vytváranie industrializovaných riešení na úrovni systému, článkov, technických poznámok a prezentácií smerom k vedeniu spoločnosti

• Garantovaný ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti
• Príspevok na stravovanie vo výške 8,35 € (príspevok zamestnanca 1,85€)
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie
• Príspevok na III. dôchodkový pilier do výšky 3% z hrubej mzdy
• Príspevok počas práceneschopnosti
• Pravidelné prehodnotenie platu
• Finančná odmena za odporúčanie nového zamestnanca
• Bridge days - voľno navyše
• Sick days
• Deň voľna na dobrovoľníctvo
• MultiSport karta
• Športové aktivity u zmluvných partnerov
• Fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca
• Teambuildingové a firemné akcie
• Program podpory duševného zdravia

If you are interested in this position and fulfill all our requirements, send us your motivation letter and your CV in English language by e-mail. Thanks to all applicants, but we will answer only to selected applicants.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Ukončené BS alebo inžinierske štúdium so skúsenosťami na úrovni vývoja výkonových systémov (10+ rokov)
• Senior level znalosti v nasledujúcich oblastiach: systémový návrh výkonovej elektroniky ako DC-DC, AC-DC, DC-AC a trakčné meniče, návrh elektrických obvodov, návrh testovateľnosti.
• Senior level schematický a PCB dizajn výkonových meničov s nástrojmi ako Altium Designer (preferovaný) / Orcad / Allegro
• Simulačné nástroje PSICE (preferovaný Simetrix / Simplis)
• Základné skúsenosti s programovaním (výhodou: C/C++, Python alebo Labview)
• Znalosti a skúsenosti v oblasti výkonových spínaných zdrojov napájania, lineárnych a mixed signal integrovaných obvodov
• Aktívne počúvanie, tímová práca, sebainiciatíva, sebamotivácia
• Komunikácia (slovom aj písmom) v anglickom jazyku

onsemi is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets.

While the company’s corporate headquarters are located in Arizona, U.S., it operates a worldwide network of manufacturing facilities, sales offices and design centers in key markets throughout North America, the Asia Pacific regions, the Middle East and Europe.

onsemi promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslať životopis
ID: 4548818  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac